Otwieranie bramy telefonem-komórką

Otwieranie bramy telefonem

  • bramka do otwieranie bramy komórką

Otwieranie bramy nigdy nie było tak proste. Obecnie nie tylko za pomocą pilota czy kluczyka można uruchomić napęd elektryczny, teraz można to zrobić telefonem komórkowym. Idziesz na spacer, jedziesz na wycieczkę rowerową zapomnij o pilocie, ale pamiętaj o ...telefonie.

Bramka Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i bramy wjazdowej, drzwiami zewnętrznymi i innymi urządzeniami wyposażonymi w odbiornik Hörmann za pomocą smartfona lub tabletu. Dodatkowo w aplikacji wyświetlane jest położenie danej bramy garażowej i wjazdowej z napędem. Aplikacja umożliwia również ustawienie sekwencji rozkazów: np. po wciśnięciu przycisku otwiera się brama wjazdowa, zapala się oświetlenie na

Bramka współpracuje w pełni napędami (Supramatic i Promatic )serii 3 BiSecur oraz zamkami el. w drzwiach zewnętrznych ThermoSave i ThermoCarbon. W przypadku wcześniejszych napędów na 868 Mhz nie ma możliwości sygnalizacji zwrotnej (nie uzyskamy informacji o położeniu bramy), ani przypisania funkcji do scenariusza.
Więcej na stronie produktu